Sayt test rejimida ishlamoqda

2018 yilda O`zbekiston Respublikasiga kelgan chet el fuqarolarining davlatlar bo`yicha taqsimlanishi

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2018
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)2830.52515.8100.0100.052.947.1
Shu jumladan davlatlar bo`yicha:
Ozarbayjon2.18.30.10.320.479.6
Afg`oniston8.335.90.31.418.881.2
Belarus1.54.10.30.426.973.1
Germaniya7.810.30.20.343.356.7
Isroil4.35.50.20.244.255.8
Xindiston3.817.20.10.718.181.9
Eron0.42.20.00.115.584.5
Italiya6.77.10.20.348.551.5
Qozog`iston1355.5937.647.937.359.140.9
Qirg`iziston649.0406.722.916.261.538.5
Xitoy6.326.20.21.019.480.6
Koreya7.220.10.30.826.373.7
Malayziya1.31.40.00.148.751.3
BAA0.21.30.00.114.785.3
Rossiya163.2208.45.88.343.956.1
Birlashgan qirollik3.24.70.10.240.659.4
AQSH4.96.20.20.244.155.9
Tojikiston450.6644.915.925.641.158.9
Tailand0.70.50.00.060.439.6
Turkmaniston103.166.83.62.760.739.3
Turkiya4.736.60.21.511.488.6
Ukraina4.17.60.10.334.865.2
Fransiya6.96.60.20.351.148.9
Yaponiya8.68.40.30.350.649.4
Ispaniya4.13.50.10.154.545.5
Pokiston0.74.90.00.211.988.1
Moldova2.23.20.10.140.659.4
Shveysariya1.41.50.00.147.452.6
Niderlandiya1.11.70.00.139.760.3
Polsha1.11.70.00.140.459.6
Gruziya0.52.10.00.119.380.7
Avstraliya1.21.30.00.147.852.2
Belgiya1.01.20.00.046.153.9
Avstriya0.81.30.00.136.064.0
Singapur1.00.80.00.054.445.6
Boshqa davlatlar10.717.90.40.737.462.6

 

Please publish modules in offcanvas position.