Sayt test rejimida ishlamoqda

DINAMIK QATORLAR

2017 yilda O`zbekiston Respublikasiga kelgan chet el fuqarolarining davlatlar bo`yicha taqsimlanishi

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2017
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1496.51193.5100.0100.055.644.4
Shu jumladan davlatlar bo`yicha:
Ozarbayjon0.83.00.10.321.178.9
Afg`oniston2.421.00.21.810.389.7
Belarus0.81.90.10.229.670.4
Germaniya3.43.90.20.346.653.4
Isroil1.72.10.10.244.755.3
Xindiston2.912.30.21.019.180.9
Eron0.03.00.00.30.0100.0
Italiya2.62.10.20.255.344.7
Qozog`iston1028.7723.568.760.658.741.3
Qirg`iziston228.2137.915.211.662.337.7
Xitoy2.612.50.21.017.282.8
Koreya10.720.40.71.734.465.6
Malayziya1.41.50.10.148.351.7
BAA0.84.20.10.416.084.0
Rossiya58.171.93.96.044.755.3
Birlashgan qirollik1.61.40.10.153.346.7
AQSH0.50.80.00.138.561.5
Tojikiston107.199.57.28.351.848.2
Tailand0.80.90.10.147.152.9
Turkmaniston21.025.61.42.145.154.9
Turkiya14.034.30.92.929.071.0
Ukraina0.00.70.00.10.0100.0
Fransiya3.22.40.20.257.142.9
Yaponiya2.51.50.20.162.537.5
Boshqa davlatlar0.75.20.00.411.988.1

 

Please publish modules in offcanvas position.