Sayt test rejimida ishlamoqda

DINAMIK QATORLAR

2016 yilda chet elga ketgan O`zbekiston Respublikasi fuqarolarining davlatlar bo`yicha taqsimlanishi

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2016
Jami ketgan O`zbekiston Respublikasi fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1567.42280.4100.0100.040.759.3
Shu jumladan davlatlar bo`yicha:
Ozarbayjon3.93.50.20.252.959.3
Afg`oniston0.018.70.00.80.199.9
Belarus2.64.60.20.236.064.0
Germaniya4.56.30.30.341.858.2
Isroil3.52.70.20.156.143.9
Xindiston10.810.50.70.550.649.4
Eron0.10.50.00.013.986.1
Italiya2.42.10.20.152.847.2
Qozog`iston1088.21729.069.475.838.661.4
Qirg`iziston54.729.83.51.364.735.3
Xitoy16.926.21.11.139.360.7
Koreya15.130.91.01.432.867.2
Latviya0.61.00.00.037.662.4
Malayziya5.86.00.40.349.150.9
BAA16.215.51.00.751.148.9
Rossiya122.9138.67.86.147.053.0
Saudiya Arabiston6.86.40.40.351.748.3
Birlashgan qirollik2.11.70.10.154.445.6
AQSH6.76.30.40.351.548.5
Tojikiston117.6101.57.54.553.746.3
Tailand6.76.40.40.351.348.7
Turkmaniston7.482.20.53.68.391.7
Turkiya69.045.64.42.060.239.8
Ukraina0.00.40.00.06.293.8
Fransiya2.02.10.10.147.852.2
Yaponiya0.81.20.10.138.761.3
Boshqa davlatlar0.20.70.00.024.175.9