Sayt test rejimida ishlamoqda

DINAMIK QATORLAR

2016 yilda O`zbekiston Respublikasiga kelgan chet el fuqarolarining davlatlar bo`yicha taqsimlanishi

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2016
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1128.3898.7100.0100.055.744.3
Shu jumladan davlatlar bo`yicha:
Ozarbayjon0.61.80.10.225.874.2
Afg`oniston1.917.30.21.910.189.9
Belarus0.41.20.00.126.873.2
Germaniya2.73.20.20.446.353.7
Isroil1.51.70.10.246.953.1
Xindiston2.515.40.21.714.285.8
Eron0.15.30.00.61.798.3
Italiya1.71.40.20.255.045.0
Qozog`iston830.4553.973.661.660.040.0
Qirg`iziston97.570.68.67.958.042.0
Xitoy2.39.50.21.119.880.3
Koreya8.017.30.71.931.568.5
Malayziya1.51.60.10.248.151.9
BAA0.84.30.10.515.184.9
Rassiya48.758.24.36.545.654.4
Birlashgan qirollik1.10.90.10.153.746.3
AQSH0.40.70.00.138.461.6
Tojikiston93.175.98.38.455.144.9
Tayland0.50.70.00.140.959.1
Turkmaniston15.623.91.42.739.560.5
Turkiya12.027.71.13.130.269.8
Ukraina0.00.60.00.17.392.7
Fransiya2.62.10.20.255.944.1
Yaponiya1.91.10.20.163.236.8
Boshqa davlatlar0.42.50.00.315.085.0