Sayt test rejimida ishlamoqda

DINAMIK QATORLAR

2015 yilda chet elga ketgan O`zbekiston Respublikasi fuqarolarining davlatlar bo`yicha taqsimlanishi

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2015
Jami ketgan O`zbekiston Respublikasi fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1432.92071.4100.0100.040.959.1
Ozarbayjon3.43.20.20.251.348.7
Afg`oniston0.015.80.00.80.299.8
Belarus1.11.90.10.136.563.5
Germaniya4.15.50.30.342.757.3
Isroil3.32.60.20.156.044.0
Xindiston9.29.80.60.548.251.8
Eron0.30.50.00.037.662.4
Italiya2.02.00.10.150.549.5
Qozog`iston994.31532.969.474.039.360.7
Qirg`iziston46.424.23.21.265.734.3
Xitoy16.826.41.21.338.961.1
Koreya13.025.90.91.233.466.6
Latviya0.81.00.10.044.056.0
Malayziya5.35.70.40.348.351.7
BAA16.016.51.10.849.150.9
Rossiya127.1180.48.98.741.358.7
Saudiya Arabiston6.66.10.50.352.147.9
Birlashgan qirollik2.01.60.10.155.144.9
AQSH5.35.20.40.350.749.3
Tojikiston87.870.86.13.455.444.6
Tailand5.35.10.40.251.348.7
Turkmaniston8.378.30.63.89.690.4
Turkiya70.444.24.92.161.438.6
Ukraina1.12.20.10.133.766.3
Fransiya2.12.10.10.149.750.3
Yaponiya0.81.00.10.044.855.2
Boshqa davlatlar0.00.50.00.06.493.6

 

Please publish modules in offcanvas position.