Sayt test rejimida ishlamoqda

DINAMIK QATORLAR

2015 yilda O`zbekiston Respublikasiga kelgan chet el fuqarolarining davlatlar bo`yicha taqsimlanishi

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2015
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1056.1861.6100.0100.055.144.9
Ozarbayjon0.82.10.10.228.871.2
Afg`oniston1.916.50.21.910.489.6
Belarus0.20.90.00.121.578.5
Germaniya2.23.30.20.440.159.9
Isroil1.61.90.10.245.554.5
Xindiston2.315.80.21.812.887.2
Eron0.36.00.00.74.995.1
Italiya1.31.20.10.152.147.9
Qozog`iston729.6521.269.160.558.341.7
Qirg`iziston84.255.68.06.460.339.7
Xitoy2.19.70.21.117.582.5
Koreya7.518.20.72.129.270.8
Malayziya1.11.30.10.244.355.7
BAA0.74.10.10.515.484.6
Rassiya50.762.64.87.344.755.3
Birlashgan qirollik0.90.90.10.151.049.0
AQSH0.40.80.00.135.464.6
Tojikiston130.382.112.39.561.438.6
Tayland0.50.70.00.140.759.3
Turkmaniston22.724.12.22.848.551.5
Turkiya10.825.51.03.029.870.2
Ukraina0.41.80.00.219.380.7
Fransiya1.91.60.20.254.845.2
Yaponiya1.31.00.10.157.442.6
Boshqa davlatlar0.23.00.00.36.293.8