Sayt test rejimida ishlamoqda

DINAMIK QATORLAR

O`zbekiston Respublikasiga kelgan chet el fuqarolarining safar maqsadlari bo`yicha taqsimlanishi

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2012
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1038.9856.1100.0100.054.845.2
Shu jumladan safar maqsadlari bo`yicha:
Turistik64.9116.96.313.635.764.3
Davolanish48.828.94.73.462.837.2
Qarindoshlarni yo'qlash907.3621.487.372.659.440.6
O`qish3.22.40.30.357.043.0
Xizmat yuzasidan12.769.11.28.115.584.5
Tijorat maqsadida1.917.30.22.010.090.0

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2013
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1103.2865.41103.2865.41103.2865.4
Shu jumladan safar maqsadlari bo`yicha:
Turistik60.394.560.394.560.394.5
Davolanish58.833.658.833.658.833.6
Qarindoshlarni yo'qlash962.6619.1962.6619.1962.6619.1
O`qish4.23.34.23.34.23.3
Xizmat yuzasidan14.490.314.490.314.490.3
Tijorat maqsadida2.924.72.924.72.924.7

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2014
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1025.5836.5100.0100.055.144.9
Shu jumladan safar maqsadlari bo`yicha:
Turistik60.096.05.911.438.561.5
Davolanish55.529.95.43.664.935.1
Qarindoshlarni yo'qlash887.3587.886.570.360.239.8
O`qish5.64.10.50.557.742.3
Xizmat yuzasidan14.293.81.411.213.286.8
Tijorat maqsadida2.924.90.33.010.489.6

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2015
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1056.1861.6100.0100.055.144.9
Shu jumladan safar maqsadlari bo`yicha:
Turistik62.4104.45.912.137.462.6
Davolanish36.319.43.42.365.234.8
Qarindoshlarni yo'qlash934.7621.088.572.160.139.9
O`qish5.84.50.60.556.543.5
Xizmat yuzasidan15.398.41.511.413.586.5
Tijorat maqsadida1.513.90.11.69.790.3

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2016
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1128.3898.7100.0100.055.744.3
Shu jumladan safar maqsadlari bo`yicha:
Turistik74.2101.36.611.342.357.7
Davolanish16.910.21.51.162.337.7
Qarindoshlarni yo'qlash1014.1637.189.970.961.438.6
O`qish3.42.80.30.354.945.1
Xizmat yuzasidan17.6132.11.614.711.788.3
Tijorat maqsadida2.115.10.21.712.287.8

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2017
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)1496.51193.5100.0100.055.644.4
Shu jumladan safar maqsadlari bo`yicha:
Turistik80.5123.25.410.339.560.5
Davolanish17.611.11.20.961.338.7
Qarindoshlarni yo'qlash1370.2902.291.675.660.339.7
O`qish4.02.90.30.258.042.0
Xizmat yuzasidan22.1137.81.511.513.886.2
Tijorat maqsadida2.216.30.11.411.988.1

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2018
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)2830.52515.8100.0100.052.947.1
Shu jumladan safar maqsadlari bo`yicha:
Turistik215.6242.57.69.647.152.9
Davolanish32.320.21.10.861.538.5
Qarindoshlarni yo'qlash2555.12158.490.385.854.245.8
O`qish8.66.00.30.258.941.1
Xizmat yuzasidan9.946.70.31.917.582.5
Tijorat maqsadida9.041.90.31.717.783.3

 

Please publish modules in offcanvas position.