Sayt test rejimida ishlamoqda

DINAMIK QATORLAR

2018 yilda chet elga ketgan O`zbekiston Respublikasi fuqarolarining davlatlar bo`yicha taqsimlanishi

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2018
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)4385.84209.0100.0100.051.049.0
Ozarbayjon4.23.00.10.158.641.4
Afg`oniston0.30.60.00.031.768.3
Belarus2.24.30.00.133.566.5
Germaniya3.45.10.10.140.159.9
Isroil2.51.70.10.060.139.9
Xindiston8.97.60.20.254.148.4
Italiya1.31.40.00.048.851.2
Qozog`iston1971.21803.144.942.852.247.8
Qirg`iziston1400.21310.731.931.151.743.3
Xitoy9.421.50.20.530.369.7
Koreya18.137.30.40.932.667.4
Latviya1.32.60.00.134.066.0
Malayziya3.54.20.10.145.454.6
BAA18.916.60.40.453.346.7
Pokiston0.20.20.00.048.851.7
Rossiya127.9128.42.93.049.951.1
Birlashgan qirollik1.71.90.00.047.452.6
AQSH7.06.40.20.252.247.8
Saudiya Arabistoni14.410.80.00.055.444.6
Singapur1.61.80.00.047.452.6
Tojikiston691.6692.715.816.550.050.0
Tailand6.06.00.10.150.149.9
Turkmaniston10.278.70.21.911.488.6
Turkiya78.658.31.81.457.442.6
Fransiya1.51.60.00.048.651.4
Yaponiya0.62.30.00.122.277.8
Boshqa davlatlar0.20.40.00.033.366.7

 

Please publish modules in offcanvas position.