Sayt test rejimida ishlamoqda

DINAMIK QATORLAR

2017 yilda chet elga ketgan O`zbekiston Respublikasi fuqarolarining davlatlar bo`yicha taqsimlanishi

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2017
Jami kelgan chet el fuqarolari (tashrif buyuruvchilar)2186.92995.6100.0100.042.257.8
Ozarbayjon4.84.30.20.152.847.2
Afg`oniston0.021.70.00.70.199.9
Belarus2.95.70.10.239.466.1
Germaniya4.76.70.20.241.059.0
Isroil4.02.80.20.159.041.0
Xindiston11.510.80.50.451.648.4
Italiya2.42.20.10.152.447.6
Qozog`iston1504.32212.668.873.940.559.5
Qirg`iziston200.3147.39.24.957.642.4
Xitoy13.525.30.60.834.765.3
Koreya25.054.00.00.031.068.0
Latviya0.61.00.00.038.561.5
Malayziya5.55.90.30.248.551.1
BAA17.115.80.80.551.948.1
Pokiston0.40.50.00.043.057.0
Rossiya137.2211.86.37.139.360.7
Birlashgan qirollik2.21.90.10.153.646.4
AQSH6.66.20.30.251.748.3
Saudiya Arabistoni8.27.40.40.252.647.4
Singapur0.00.00.00.059.140.9
Tojikiston140.2114.06.43.855.144.9
Tailand7.16.90.30.250.849.2
Turkmaniston7.785.50.42.98.391.7
Turkiya84.356.93.91.959.740.3
Fransiya2.22.30.10.149.550.5
Yaponiya0.81.90.00.130.569.5
Boshqa davlatlar1.02.10.00.132.467.6

 

Please publish modules in offcanvas position.