Sayt test rejimida ishlamoqda

DINAMIK QATORLAR

2017 yilda turlari bo`yicha sport seksiyalari va bo`limlarida sport bilan shug`ullanuvchi shaxslar soni

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2017
Jami shug`ullanuvchilar1031.91592.5100.0100.039.360.7
Shu jumladan sport turlari bo`yicha:
Akrobatika0.51.10.00.131.568.5
Armrestling5.211.80.50.730.569.5
Atletizm0.02.00.00.11.398.7
Badminton16.215.51.61.051.148.9
Basketbol133.7139.213.08.749.051.0
Boks0.534.10.12.11.698.4
Kurash14.063.71.44.018.181.9
Yunon-rum kurashi0.012.50.00.80.299.8
Erkin kurash1.918.60.21.29.390.7
Kurash "belbog`li"4.222.00.41.416.283.8
Kurash "bel olish"0.62.70.10.218.481.6
Velosport0.21.10.00.117.382.7
Suv polosi0.61.00.10.136.863.2
Voleybol174.6160.116.910.152.247.8
Gandbol87.886.38.55.450.449.6
Eshkak eshish0.41.40.00.123.376.7
Jetkundo0.10.30.00.025.274.8
Dzyu do4.928.00.51.814.985.1
O`zbek jang sanati2.16.20.20.425.075.0
Karate3.87.00.40.435.065.0
Kikboksing0.32.50.00.210.090.0
Ot sporti0.10.30.00.017.782.3
Yengil atletika111.1106.910.86.751.049.0
Mini-futbol5.595.30.56.05.494.6
Muay-tay0.24.10.00.34.895.2
Yong`in-amaliy sporti0.01.40.00.10.0100.0
Qo`l jangi0.88.40.10.58.591.5
Sambo0.88.60.10.58.891.2
Sinxron suzish0.90.00.10.0100.00.0
Sport gimnastikasi6.410.50.60.737.862.2
Sport raqslari0.60.10.10.083.017.0
Turizm sporti0.00.00.00.025.974.1
O`q otish0.61.20.10.131.668.4
Suzish5.811.90.60.732.767.3
Stol tennisi134.0126.713.08.051.448.6
Taekvando8.018.10.81.130.569.5
Tennis4.75.90.50.444.555.5
Turon2.75.40.30.333.566.5
Og`ir atletika1.08.90.10.610.090.0
Ushu1.62.40.20.140.459.6
Qilichbozlik0.51.00.00.131.968.1
Futbol9.4353.60.922.22.697.4
Chim ustida xokey0.80.90.10.146.054.0
Badiiy gimnastika61.10.25.90.099.70.3
Shashka116.093.911.25.955.344.7
Shaxmat99.389.29.65.652.747.3
Sportning boshqa turlari8.320.20.81.329.170.9