Sayt test rejimida ishlamoqda

DINAMIK QATORLAR

2016 yilda turlari bo`yicha sport seksiyalari va bo`limlarida sport bilan shug`ullanuvchi shaxslar soni

Ming kishi jamiga nisbatan foizda jinsiga bo`yicha taqsimlanishi, foizda
ayollar erkaklar ayollar erkaklar ayollar erkaklar
2016
Jami shug`ullanuvchilar1102.11641.2100.0100.040.259.8
Shu jumladan sport turlari bo`yicha:
Akrobatika0.80.90.10.144.955.1
Armrestling6.513.90.60.832.068.0
Atletizm0.22.40.00.17.292.8
Badminton17.114.41.60.954.245.8
Basketbol141.7135.512.98.351.148.9
Boks0.633.20.12.01.798.3
Kurash13.966.50.00.017.382.7
Yunon-rum kurashi0.112.00.00.70.599.5
Erkin kurash1.420.30.11.26.393.7
Kurash "belbog`li"4.424.90.41.515.085.0
Kurash "bel olish"0.53.50.00.212.187.9
Velosport0.21.20.00.114.285.8
Suv polosi0.41.10.00.024.375.7
Voleybol191.0162.517.39.954.046.0
Gandbol97.988.98.95.452.447.6
Eshkak eshish0.21.40.00.115.085.0
Jetkundo0.30.60.00.032.267.8
Dzyu do4.325.00.41.514.785.3
O`zbek jang sanati1.04.50.10.319.081.0
Karate5.813.00.50.830.969.1
Kikboksing0.53.30.00.212.287.8
Ot sporti0.10.30.00.020.179.9
Yengil otletika121.7116.711.07.151.049.0
Mini-futbol6.5112.10.66.85.594.5
Muay-tay0.22.50.00.15.894.2
Yong`in-amaliy sporti0.01.50.00.10.199.9
Qo`l jangi0.710.10.10.66.893.2
Sambo0.66.60.10.48.891.2
Sinxron suzish1.10.00.10.096.53.5
Sport gimnastikasi6.210.80.60.736.463.6
Sport raqslari1.60.10.10.094.55.5
Turizm sporti0.00.00.00.00.00.0
O`q otish0.93.30.10.221.578.5
Suzish5.911.70.50.733.466.6
Stol tennisi135.7129.712.37.951.148.9
Taekvando9.220.70.81.330.869.2
Tennis4.37.90.40.535.364.7
Turon3.27.50.30.529.870.2
Og`ir atletika0.57.80.00.56.193.9
Ushu1.61.90.10.145.954.1
Qilichbozlik0.40.80.00.032.068.0
Futbol9.9362.30.922.12.797.3
Chim ustida xokey0.70.90.10.143.756.3
Badiy gimnastika66.10.06.00.0100.00.0
Shashka129.193.711.75.757.942.1
Shaxmat103.495.39.45.852.048.0
Sportning boshqa turlari3.78.00.30.531.668.4

 

Please publish modules in offcanvas position.